“”
/o-nas/
Skip to main content

Nasz zespół

Nasz zespół składa się z grona kompetentnych lekarzy specjalistów oraz asystentek stale poszerzających swoją wiedzę i podnoszących swoje kwalifikacje. Jednym z naszych największych atutów jest profesjonalny i zgrany zespół, który tworzy niepowtarzalną i ciepłą atmosferę, dbając jednocześnie o komfort leczenia, jak i jego skuteczność.

O naszej klinice stomatologicznej

Nasza Klinika należy także do grona wyróżnionych przez Implant Masters Poland. Jest to elitarne stowarzyszenie mistrzów implantologii. Zrzesza grono doświadczonych implantologów, którzy jako pierwsi w Polsce ukończyli studia podyplomowe z zakresu implantologii stomatologicznej na Uniwersytecie J.W.Goethego we Frankfurcie nad Menem. W toku niezwykle wymagających studiów dr Paweł Fudalej został poddany procesowi szczegółowej weryfikacji. Obronił pracę dyplomową z zakresu implantologii stomatologicznej poświadczając tym samym swoją interdyscyplinarną wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie medycyny.

Dental Clinic daje swoim pacjentom znakomite materiały i bezpieczne techniki zabiegowe oraz służy rzetelną wiedzą. Dzięki naszemu ciągłemu zaangażowaniu w podnoszenie kwalifikacji na kursach w kraju i za granicą możemy zaoferować wszystkie możliwe sposoby leczenia oraz dobrać najlepszy rodzaj terapii dla każdego pacjenta. Stosujemy wyłącznie sprawdzone i skuteczne metody, ale jesteśmy również otwarci na nowości stomatologiczne. Oferujemy usługi w zakresie stomatologii zachowawczej, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii oraz higieny jamy ustnej. Posiadamy najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt do rentgenodiagnostyki oraz własne laboratorium protetyczne. Profesjonalnie przygotowany personel pomoże z uśmiechem, bez strachu i bezboleśnie przejść przez wszystkie zabiegi. U nas każdy pacjent poczuje się wyjątkowo.

Pan doktor Fudalej to profesjonalista w każdym calu! Zabieg implantacji górnej trójki miałam ze dwa miesiące temu. Choć do najprzyjemniejszych nie należy Pan Paweł sprawił, że przebiegł sprawnie i bezproblemowo. Okropnie się denerwowałam że może być coś widać przy uśmiechu ale doktor szybko rozwiał moje wątpliwości. 

www.znanylekarz.pl

O Panu Pawle słyszałam już jakiś czas temu, ale dopiero kilka nieudanych wizyt u innych lekarzy skłoniło mnie do odwiedzenia jego gabinetu. I całe szczęście że w końcu się zdecydowalam!!! Dr Paweł przyjął mnie z szerokim uśmiechem. Już na początku zasypałam go lawiną pytań, ale doktor cierpliwie na nie odpowiadał. Sam zabieg wyrywania ósemki przebiegl szybko, sprawnie i prawie bezboleśnie :)) Napewno pojawię się u doktora ponownie. 

www.znanylekarz.pl

Uważam, że to najlepszy specjalista w swojej branży. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest kompetentny, profesjonalnie podchodzi do problemu. Jest bardzo zaangażowany w swoją pracę. Godny polecenia. 

www.rankinglekarzy.pl

Bardzo dobry lekarz, a do implantów ma rękę jak mało kto! W końcu studia we Frankfurcie to nie takie byle co ;) Polecam!

www.rankinglekarzy.pl